Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kartepe Yemek ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.  2000 yılında tabldot taşıma yemek hizmeti vermek anacıyla kurulmuş bir firmadır.Çalışma alanı; işyerleri için taşıma yemek hizmeti ,işyeri,okul,hastane,fabrikalar v.b. kuruluşlar için yerinde üretim yemek hizmeti vermektedir.

Merkez mutfağı İzmit Sefa Sİrmen Sanayi Sitesi’nde bulunmaktadır.taşıma yemek hizmeti bu adresten sağlanmaktadır.

Merkez mutfağın kapasitesi  7375 tabldot/gündür.

2000 yılında kurulan şirketimiz yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile; kaliteli, hijyenik ve güvenli gıda üretmeyi, müşteri memnuniyetini arttırmayı, sürekli yenilikleri ve gelişmeyi takip etmeyi, uluslar arası standartlardan taviz vermeyen üretim ve hizmeti ilke edinerek çalışmaktadır. TS-EN-ISO 9001:2015 sistemleri uygulanarak çalışılan firmamızda sürekli eğitimlerle yeniden yapılandırılan işinin ehli personellerle dinamik bir çalışma sürdürmekteyiz.

Mevcut çalıştığımız firmalarda olduğu gibi firmanızın da günlük tabldot hizmeti dışında piknik, özel günlerdeki kokteyl … v.b. her türlü hizmeti verebilmekteyiz. Ayrıca günlük tabldot hizmetinde de mantı günleri, döner günleri …… v.b. farklılıklar yaratarak, motivasyonunun arttırılmasını sağlamaktayız.